نتیجه آزمون سردفتری ۱۵ مهرماه اعلام میشود

اعلام نتایج آزمون سردفتری در ۱۵ مهرماه

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اعلام نتایج آزمون سردفتری ۹۷ در ۱۵ مهرماه خبر داد

 

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نقل از اطلاعیه اداره کل امور اسناد و سردفتران این سازمان، شرکت کنندگان در این آزمون می توانند روز پانزدهم مهرماه با مراجعه به سایت این سازمان به آدرس www.ssaa.ir از نتیجه مرحله کتبی این آزمون مطلع شوند.

گفتنی است آزمون کتبی سردفتری اسناد رسمی با شرکت بیش از ۷۵ هزار نفر در ۲۹ تیرماه سال جاری و به صورت همزمان در ۱۲ استان هدف برگزار شد که پس از اعلام نتایج نهایی این آزمون با راه اندازی ۹۶۵ دفتر اسناد رسمی، ۲ هزار و ۹۰۰ نفر در این دفاتر مشغول به کار خواهند شد.

سایت رسانه حقوق پیشتر از اعلام نتایج این آزمون در نیمه اول مهرماه خبر داده بود

مطالب مرتبط

۱۱ دیدگاه‌

 1. Ss گفت:

  بزارین خوب دستکاریش کنن، بعد گزینشی گردن کلفتا رو قبول کنن کسایی هم ک لایقن بسوزن

 2. vahid گفت:

  سلام چه سیاسته که کسایی که قبول شدند برن کانون ثبت نام کنن ، از اسکودا بعیده، انقدر بی پولن ؟؟؟؟؟

 3. افشین فرشچی گفت:

  واقعا جای بسی سئوال هست! امیدوارم اگر بخوان حقی را نا حق کنن و یه تعداد خودی و سفارش شده و آقازاده رو به عنوان قبول شده بجای داوطبین مُحِق قبولی اعلام کنن خدا ازشون نگذره

 4. افشین اخوان گفت:

  ما آخر نفهمیدیم پسخ صحیحه سوالات ٨۶ حقوق ثبت و ۱۴۵ تجارت چی شد!

 5. ناشناس گفت:

  سلام
  واقعاً اعلام نتایج به این زمان طولانی نیازداشت
  کسی واقعابرای استرس ونگرانی این همه شرکت کننده ارزش قایل نیست
  حقیقتاً دستکاری درکارنیست وحق کشی نمیشه
  وهزاران سوال دیگهته………..

 6. Ss گفت:

  سلام۸۶ میشه ۲ و ۱۴۵ میشه۴

 7. افشین فرشچی گفت:

  سلام ممنون ، من هم همین گزینه ها را انتخاب کردم ولی در مورد سوال ٨۶ بعضی از موسسات مثل چتر دانش و طرح نوین گزینه ۱ رو زدن یعنی مرجع قضایی صالح ،
  اما بخش دوم بند یک ماده ۲۵ ق ثبت که مقرر کرده” ….در تصرف اشخاص تعارض و تزاحم باشد حل اختلاف با هیات نظارت هست.” گزینه ۲ یعنی هیات نظارت استان صحیح به نظر برسه البته دکتر تفکریان هم در کتاب حقوق ثبت املاک و مقاله نقش هیات نظارت و شورای عالی ثبتشان ظاهرا قائل بر این نظر هستند. در مورد سوال ۱۴۵ هم گزینه ۳ حالا در مورد سوال ۱۴۵ تقریبا خیالم راحته گینه ۴ ولی در مورد سوال ٨۶ اختلاف جدی هست.

 8. افشین فرشچی گفت:

  سلام ممنون ، من هم همین گزینه ها را انتخاب کردم ولی در مورد سوال ٨۶ بعضی از موسسات مثل چتر دانش و طرح نوین گزینه ۱ رو زدن یعنی مرجع قضایی صالح ،
  اما بخش دوم بند یک ماده ۲۵ ق ثبت که مقرر کرده” ….در تصرف اشخاص تعارض و تزاحم باشد حل اختلاف با هیات نظارت هست.” گزینه ۲ یعنی هیات نظارت استان صحیح به نظر برسه البته دکتر تفکریان هم در کتاب حقوق ثبت املاک و مقاله نقش هیات نظارت و شورای عالی ثبتشان ظاهرا قائل بر این نظر هستند. در مورد سوال ۱۴۵ هم گزینه ۳ حالا در مورد سوال ۱۴۵ تقریبا خیالم راحته گزینه ۴ ولی در مورد سوال ٨۶ اختلاف جدی هست.

 9. Ss گفت:

  با سلام، داداش۱۴۵ مطمعنم ۴ میشه. همین الان دارم ساده ساز فرحناکیان میخونم و این تست توش هست ک دکترم گزینه۴ رو تایید دارن.

 10. حسین گفت:

  سلام میخواستم بگم بدترین آزمونی بود که شرکت کرده بودم.اون از دفترچه که پلمپ نبود و بدون شک سوالا لو رفته بود اونم از پاسخنامه من که عکسم روش حک نشده بود که برداشتن بردنش معلوم نیس کجا تامثلا درستش کنن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت